Home BusinessHome Based Business 14 ایده برای کسب درآمد افراد معلول از منزل در سال 2022

14 ایده برای کسب درآمد افراد معلول از منزل در سال 2022

0
0

دوره صفر تا صد عملیاتی درآمد زایی از اینستاگرام + دوره آموزشی درآمد از یوتیوب و همانطور که گفته شد، حذف همیشگی تبلیغات اینستاگرام ممکن نیست؛ اما با استفاده از این روش میتوانید میزان تبلیغات آزاردهنده را کاهش دهید. برای حذف تبلیغات اینستاگرام، روش مشخص و قطعی وجود ندارد و بستن همیشگی تبلیغات اینستاگرام ممکن نیست. نمایش و یا حذف تبلیغات اینستاگرامی آزاردهنده به عملکرد خود شما در اینستاگرام نیز بستگی دارد. یا اگر در لیست فالووینگهای شما تعداد زیادی بازیگرهای فیلمهای سینمایی وجود داشته باشد، اینستاگرام سعی خواهد کرد تبلیغات خود را روی پستهای مربوط به سینما و فیلم متمرکز کند. پس از مدتی که پیجهای تبلیغاتی زیادی را بلاک کردید، میزان نمایش تبلیغات برای شما به صورت چشمگیری کمتر خواهد شد. اما راههایی هستند که میتوان با استفاده از آنها میزان تبلیغات را تا حدود زیادی کاهش داد. اگر شما پیجهای خارجی زیادی را فالو کرده کرده باشید که از تبلیغات اینستاگرام استفاده میکنند، این امکان وجود دارد که تبلیغات به مراتب بیشتری را دریافت نمایید. برای حذف تبلیغات اینستاگرام سعی کنید پیجهای خارجی و فروشگاهی را کمتر فالو کنید. در حذف تبلیغات اینستاگرامی با روش بلاک کردن پیجهای تبلیغاتی، بایستی پیجهایی که دارای تبلیغات آزاردهنده هستند را بلاک کنید تا دیگر برای شما نمایش داده نشوند.

کسب درآمد از اینستاگرام در ایران [بدون سرمایه] بروزرسانی 1400 برای مثال اگر شما مدتی را در اکسپلورر اینستا برای دیدن پستهای ورزشی سپری کنید، اینستاگرام سعی خواهد کرد بیشتر، تبلیغات مرتبط با حوزهی ورزش را برای شما نمایش دهد. به عنوان مثال اکثر وبسایت های ایرانی بخشی تحت عنوان همکاری در فروش یا کسب درآمد دارند. اگر شما در این کسب و کار خوب جا بیفتید و مشتری های خوبی داشته باشین مطمئنا درآمد خوبی در این حرفه وجود داره. 4. در نیمپنجرهی بازشده روی گزینهی Settings لمس کنید. 1. وقتی یک پست تبلیغاتی برای شما نشان داده شد، روی عکس پروفایل مربوط به آن پست بزنید تا به صفحهی پروفایل آن پیج منتقل شوید. 1. وقتی پست تبلیغاتی برای شما به نمایش در آمد، روی آیکون 3 نقطه در گوشهی بالا و سمت راست عکس کلیک کنید. برای مثال عکس زیر نوعی از تصاویر ماست که جزء برخی از محبوب ترین پست های ما حساب می شود و بالای 10% تعامل ایجاد می کند. این روشها تقریبا به نوعی تمام مشاغل و فرصتهای شغلی را پوشش میدهند. چهارم آنکه به این دلیل که آنها شما را نمی شناسند، به هنگام دریافت ایمیل شما بلافاصله شما را اسپم می کنند. امکان حذف این گونه پستها به یکباره وجود ندارد و اینستاگرام برای درآمدزایی آنها را به کاربران خود نمایش میدهد.

یکی دیگر از روشهای حذف تبلیغات اینستاگرام، ریپورت پستهای تبلیغاتی است. وی چندین بار هم به افرادی که فالوئر بیش از ۵۰۰ هزار نفر دارند، آگهی داد و میگوید با پرداخت ۳ میلیون تومان توانستم حداقل ۶۴۰ مشتری ثابت داشته باشم و این امر باعث اشتغالزایی ۵ نفر هم شده است. در این روش شما برای اینستاگرام یک گزارش با مضمون نامناسب بودن محتوای پست تبلیغاتی ارسال میکنید. در ایران معمولا بهترین زمان، آنهایی است که افراد در تایمی خارج از ساعت کاری یا در وقت استراحت باشند. شیوه اولی که خیلی دوسش داشتم استفاده کردم ربات چت ناشناس بودم یعنی افراد با این ربات میتونستند با هم ارتباط بگیرن دختر و پسر و خیلی امکانات جالی داشت و اینه در این ربات اگر میخواستی امکانات ویژه کنی یا اینکه بیش از ده بار به یکی وصل شی یا باید زیر مجموعه جذب میکردی که خودش سبب افزایش ممبر ربات یا اینکه باید اشتراک میخریدی که هزینه اشتراک من ۴ سال پیش گذاشته بودم ۳ هزار تومن, شاید برایتان جالب من از ربات هم کانالمو ممبرشو بردم بالا چون هرکی میخواست از ربات استفاده کند باید صددرصد عضو کانالم میشد و اینکه با فروش اشتراک شاید روزی ۳۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومن درآمد زایی از اینستا داشتم تا اینکه به لطف زرین پال چون اینو ربات ها غیرمجار بودن به فنا رفت خخخخخ, ولی اون موقع هم از ربات تلگرام درآمد داشتم هم کانالم.

باشد. با این روش سود بیشتری برایتان به همراه درآمد ارزی وجود خواهد داشت. شما میتوانید با فیلم گرفتن از خودتان و تدریس یک کتاب به صورت ویدئو، این ویدئو را به صورت پکیج در بیاورید و آن را برای فروش در اینستاگرام ارائه دهید. چنانچه در زمینه فتوشاپ تخصص ندارید میتوانید در یک دوره حضوری یا آنلاین ثبتنام کرده و در مدتزمان کوتاهی به یک فتوشاپ کار حرفهای تبدیل شوید. باز هم تکرار میکنم این درآمد مربوط به روش هایی است که استفاده میکنم و آن را در پکیج آموزشی هم آموزش دادهایم. ما در مقالهی آموزش تبلیغات در اینستاگرام، اصول تبلیغ کردن در این شبکهی اجتماعی را آموزش دادهایم. 1. در گوشهی سمت راست بالای صفحه، روی آیکون 3 نقطه بزنید تا یک لیست برای شما باز شود. روی گزینهی It’s inappropriate کلیک کنید. 1. گزینهی Hide This را انتخاب کنید. 1. گزینهی Ads را انتخاب نمایید. اگر کمی دقت کرده باشید، شاید متوجه این موضوع شدهاید که اینستاگرام در تبلیغات خود موضوعات خاصی را برای شما به نمایش میگذارد.